مجله پینسیل

صفر تا صد خرید لوازم التحریر

مقوا پاستل فابریانو

در راهنمای خرید لوازم تحریر باید به هر یک از اقلام و کالاها جداگانه پرداخت. هر یک از انواع و اقلام لوازم التحریر ویژگی‌ها و اجزایی دارد که باید به کیفیت آن توجه کرد. نکات بسیاری در خرید هر یک از لوازم تحریر باید بررسی شود تا بتوانید یک لیست لوازم تحریر فانتزی و معمولی تهیه کنید.

دلایل استفاده همه افراد از راهنمای خرید لوازم التحریر

چرا همه افراد به خرید لوازم التحریر نیاز دارند؟ دلایل زیادی برای پاسخ به این چرایی وجود دارد. در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین این دلایل اشاره خواهد شد؛

 • بهبود مهارت‌های اجتماعی:
 • شاید جالب باشد بدانید که لوازم التحریر موحب بهبود مهارت‌های اجتماعی می‌شود. بدین صورت که وقتی فردی اقدام به خرید مداد یا قلم‌های دیگر می‌کند سپس نوشتن را شروع خواهد کرد و مهارت نوشتن در افراد درنتیجه خرید نوشت افزارها تقویت می‌شود.
 • بیان سبک فردی:
 • مانند خرید وسایل دیگر، خرید انواع لوازم التحریر نیز بیان‌کننده شخصیت افراد است. انواع لوازم التحریر در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و مدل‌های خاص وجود دارند و انتخاب یک وسیله بر اساس ذوق و سلیقه افراد صورت می‌گیرد و می‌تواند به خوبی روحیات و خلقیات فرد را نشان دهد.
 • احساس هیجان در حین استفاده از ماژیک‌های هایلایت:
 •  اگر به جامدادی برخی از افراد دقت کنید با حجم زیادی از ماژیک‌های هایلایت روبه‌رو خواهید شد. همین امر نشان‌دهنده عشق و علاقه بسیار آن‌ها به لوازم التحریر است. در ادامه راهنمای خرید لوازم التحریر بیشتر درمورد خرید انواع ماژیک‌ها صحبت می‌شود. خرید زیاد این نوع ماژیک‌های علاوه بر کاربرد آن‌ها در حین مطالعه، بیشتر ذوق افراد را برای خرید و گاهی جمع‌آوری کلکسیون نمایان می‌کند.
 • احساس شور و شادی با ورود به مغازه لوازم التحریر:
 • شاید این تجربه را داشته باشید که در یک روز خسته‌کننده با تماشای مغازه لوازم التحریر، احساس بهتری پیدا کرده‌اید. خرید لوازم التحریر حتی تماشای آن‌ها می‌تواند حس و حال افراد را بهبود بخشد.
 • احتکار لوازم التحریر:
 • افرادی که لوازم التحریر را به طور فزاینده خریداری کرده و احتکار می‌کنند در واقع شیفتگی بیش‌ از حد آن‌ها به این ابزار و وسایل نشان می‌دهد. حس و حال خوبی که هنگام خرید دارند، آن‌ها را ترغیب به خرید دوباره و دوباره خواهد کرد.

خودکار فشاری سه گوش استدلر کد 42335MPB8

 ویژگی‌های یک خودکار خوب

خودکار نامناسب باعث درد مچ دست و انگشتان می ‌شود. از ویژگی‌ های یک خودکار خوب برای نوشتن ‌های درازمدت می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خودکارهای با سطح مقطع سه‌ گوش از خودکارهای با سطح مقطع دایره ‌ای بهترند.
 • خودکارهایی که دارای پوشش لاستیکی نرم هستند، باعث ناراحتی انگشتان نمی ‌شوند.
 • افرادی که به هنگام نوشتن خودکار را زیاد فشار می ‌دهند، معمولا در انگشت اشاره خود احساس درد می ‌کنند. در این صورت باید از خودکارها با پوشش لاستیکی ارتجاعی استفاده کنند.
 • یکی دیگر از ویژگی ‌های یک خودکار خوب، کیفیت بالای جوهر و روان ‌نویسی آن است که باعث آرامش اعصاب نویسنده می ‌شود.

ماژیک پاک نشو لوموکالر استدلر کد 317-9

1- نکاتی را در نظر بگیرید تا در عین صرفه جویی و حفظ سلامت فرزندتان، رضایت او را جلب کنید…

2- موقع خرید لوازم التحریر باید سن فرزندتان را در نظر بگیرید. اگر دانش آموز سن کمی دارد نکات ایمنی بیشتری باید رعایت شود. برای مثال ابزاری مانند مداد و پرگار و گونیا به دلیل نوک تیز بودن می توانند برای چشم بچه خطرناک باشند. رنگ های غیرمجاز بعضی از نوشت افزار مانند ماژیک و مداد شمعی هم ممکن است تولید آلرژی کنند.

اصلی ترین ابزار برای نوشتن، مداد و خودکار است.مدادهای معمولی ترکیبی از گرافیت و خاک رس و کمی دوده می باشد که بسته به میزان حرارتی که مدادهای مختلف موقع ساخت می بینند، میزان سفتی و نرمی شان متفاوت است. بهتر است برای بچه ها مداد خیلی نرم نگیرید چون زود نوکش گرد می شود و مدام باید تراشیده شود. به همین علت مدادهای با نوک نرم خیلی به صرفه نیستند.

art gallery in dubai

digital marketing in uae

خودکار الانس استدلر کد 421 35

از طرفی نوشتن با مدادهایی که نوک خیلی سفت دارند برای بچه ها دشوار است، ضمن اینکه این جور مدادها بعد از تراشیده شدن خیلی تیز می شوند و ممکن است در حال شیطنت و بازی در چشم دانش آموز فرو روند. مدادهای اتود هم برای دانش آموزان بالاتر از سن دبستان مناسب اند چون تعویض نوک این مداد برای بچه های کوچک کار آسانی نیست. مزیت این مداد به مداد معمولی این است که نیازی به تراشیدن ندارد و تا مدت ها قابل استفاده است. اما این عیب را هم دارد که در صورت فشار زیاد یا گذاشتن داخل جامدادی نوک شان می شکند.

در مورد خرید خودکار هم جنس و کیفیت آن را در نظر بگیرید. بدنه خودکارها را معمولاً از پلاستیک، چرم، سرامیک، آلومینیوم، چوب و استیل می سازند. بهتر است خودکاری تهیه کنید که سبک وزن باشد و در داشته باشد تا داخل کیف یا جا مدادی را خط خطی نکند و در صورت پس دادن جوهر، وسایل دانش آموز را کثیف نکند.

در خرید خودکارهای معطر دقت کنید این خودکارها توجه بسیاری از دانش آموزان را به خود جلب می کنند اما ممکن است برخی از دانش آموزان به این مواد آلرژی داشته باشند.

buy miner in dubai

ماژیک پاک نشو لوموکالر استدلر

برندهای خوب ایرانی که برخی بیش از نیم قرن تجربه در ساخت مداد دارند، محصولات خوبی به بازار عرضه می‌کنند. در این راهنمای خرید لوازم التحریر، تعدادی از این برندها را معرفی می‌کنیم.

 • پارس مداد
 • لاک پشت
 • پارس تحریر
 • آریا
 • سبز
 • سی‌بی‌اس

پینسیل بزرگترین مجموعه لوازم تحریر دخترانه و پسرانه ، لوازم تحریر فانتزی و اداری با قیمت عالی. خرید اینترنتی انواع لوازم تحریر ارزان ایرانی و خارجی

 ” مجموعه ای از لوازم تحریر دخترانه و پسرانه ،لوازم تحریر لاکچری، و اداری با قیمت عالی. خرید آنلاین انواع لوازم تحریر ارزان ایرانی و خارجی از سایت پینسیل با ارسال به کل ایران “